Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| PVC Type | Flexible PVC |
| Size | 143 x 80 mm |
| Tag Thickness | 0.3 mm |
| Tag Size | 2x3" |
| Color | White |
| Packaging Type | Packet |
| Pattern | Plain |
| Shape | Rectangular |
| Brand | Rai Label and tag |
| Usage | Used in Garments |
Pvc tag use for bar code sticker or other type sticker.We provide best quality products to our clients at reasonable rates within the given time frame.